Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] [DEDYK] HYPERCRAFT RPG+SURVIVAL [HEROES 28 KLAS] [FRAKCJE , HORSES] [SKLEP, STRONA, FORUM] [EVENTY] [32GB, XENON E5 - BRAK LAGOW] [200 SLOTOW]


eSUBA Lucker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: rpg.hypercraft.pl

IP: hero.hypercraft.pl

Opis servera poniżej.


n24t.png

wyqd.png

vzy0.png7xht.png

y0vh.png

rfu.png

bec7.png

dhpj.png

woy6.png

sh9g.png

o7uo.png

hu3g.png

vbvp.png

Więcej screenów z strony:

 

mjxf.png

c050.png

q47k.png

9u2j.png

ujd.png

 

 

 

logo2.png

wejdz2.png

Zapraszamy na nasz TeamSpeak3 IP: hypercraft.pl

Gametracker crashuje grafiki na stronie więc go tymczasowo nie udostępniam.

jjVvjT4.png


  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobry serwer ale niestety były lagi... Szybko ode chciało mi się z tego powodu gry niestety ;/

Widoczny spadek FPSów jest tylko na spawnie a reszta działa normalnie i na pewno nie z winy maszyny.

jjVvjT4.png


Opublikowano

Te wszystkie obrazki zamiast tekstu w prezentacji radził bym dać w jakimś lżejszym rozmiarem ponieważ osoby ze słabszym internetem nic nie przeczytają i po prostu opuszczą prezentację, taka jest moja opinia.

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Te wszystkie obrazki zamiast tekstu w prezentacji radził bym dać w jakimś lżejszym rozmiarem ponieważ osoby ze słabszym internetem nic nie przeczytają i po prostu opuszczą prezentację, taka jest moja opinia.

 

Pozdrawiam

Dlatego je podzieliliśmy a resztę daliśmy w spoilerze.

jjVvjT4.png


Opublikowano

Taki typ prezentacji uniemożliwia prawie w 100% procentach kopiowania prezentacji, a zarazem wygląda o wiele lepiej niż zwykły tekst. Dlatego też bardzo mi się spodobał ten pomysł.

Opublikowano

Bardzo fajny serwer , pomocna administracja i częste eventy , Polecam :)

Ciesze się że tak szybko wystawiłeś nam opinie :) bo inni potrafia nawet sie nie zarejestrować i już jadą po serwie.

jjVvjT4.png


Opublikowano

wef4.png


Gildia Złodziei zawitała do Was ;)


- Będę to edytować po jakiś większych występkach -


Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Nie polecam serwera, Admin Nizzur nie zna komend, w internecie szukał komendy na zbanowanie. Nie ogarnięta Administracja, nie ma tpa dla graczy.

 

Innym słowem mówiąc serwer to DNO.

MPVP - Najlepszy serwer PvP w Polsce!

Opublikowano

Nie polecam serwera, Admin Nizzur nie zna komend, w internecie szukał komendy na zbanowanie. Nie ogarnięta Administracja, nie ma tpa dla graczy.

 

Innym słowem mówiąc serwer to DNO.

1.Nie szukał komend na zbanowanie tylko czekał by się upewnić.

2. Nie ma TPA ?? Przecież to jest RPG+Survival a nie FreeBuild że każdy może się TPA.

 

Podsumowanie to z tobą coś jest nie tak a nie z serverem. Pewnie cie zabili lub przegrałeś event i już się mścisz. Najlepiej by było jakby admin tepał graczy i dawał itemy/ wysyłał xraya.

jjVvjT4.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...